Lista produktów producenta: Balta Group

Balta Group jest największym producentem pokryć podłogowych w Europie. Z skonsolidowanego obrotu brutto 577 mln euro, 95% produktów na eksport do ponad 100 krajów na całym świecie.

Balta Grupa obejmuje: dywany tkane powierzchnia (Balta chodniki), ściany do ściany dywany i wykładzin mieszkalnych (Balta broadloom i ITC), wykładzina kontraktowa (Arc Edition), handlowe (modulyss płytki dywanowe), igłowany filc i techniczne włókniny (Captiqs).


Balta Grupa posiada 10 zakładów produkcyjnych na całym świecie, w tym dwa w Uşak Turcji i centrum dystrybucji w Dalton, USA, który służy na rynek północnoamerykański.


Dzięki staraniom i energii ponad 3300 pracowników, Grupa Balta zapewniają profesjonalną, zorientowanych na klienta podejście do swojej działalności, w wyniku czego cieszy się renomą jako partnera jakości dla firm na wielu rynkach.


Wiodące na rynku kreatywność, stanowczo egzekwowane integracji pionowej i doskonałości operacyjnej na każdym poziomie są główne siły napędowe dla strategii Grupy Balta. Zrównoważony rozwój we wszystkich jego działań jest również ważnym czynnikiem dla Balta. W ramach tej inicjatywy zrównoważonej energii, firma zainwestowała w jednym z największych projektów solarnych paneli w krajach Beneluksu, w celu dostarczenia energii odnawialnej do paliwa zakładów produkcyjnych.


Balta ma na celu spełnienie oczekiwań wszystkich klientów w jakości i usługach we wszystkich aspektach.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 536 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 536 elementów